KLASICKÁ ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Masáž je jednou z nejstarších forem léčení. Přispívá k obnově jak tělesné, tak i duševní  rovnováhy, pomáhá uvolnit se.
Je proto ideální pro lidi, kteří vedou rušný život plný stresu.

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, při bolestech pod lopatkou, migrény...
Velmi příjemnou masáží je i masáž dolních či horních končetin.
Zásadní význam sportovní a rekondiční masáže spočívá hlavně v prevenci, která je v současné uspěchané době velice důležitá a nenahraditelná

Masáž odstraňuje únavu a zajišťuje posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem.

Klasickou masáž doporučujeme:

 • Při bolestech a ztuhlosti svalstva, způsobených především sedavým způsobem života a nedostatkem pohybu
 • Při bolestech hlavy, únavě, stresu
 • Pro relaxaci a regeneraci těla
 • Pro posílení imunitního systém
 • Pro uvolňení pocitů napětí, úzkosti, deprese...
 • Při nespavosti a obtíži s trávením
 • Pro osvěžení a tonizování kůže

Klasickou masáž pro uvolnění ztuhlých svalů doporučujeme 1x týdně

CANDLE MASSAGE- MASÁŽ SVÍČKOU HARMONY /Novinka/

Candella Massage

Candella je harmonizující masáž rozehřátým vonným olejem svíčky při níž její tlumené světlo a jedinečná vůně japonského lotosu, či jasmínu vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění. Odplavuje toxiny, uvolňuje energetické blokády a ztuhlé svaly, upravuje tok lymfy a má výrazný vliv na psychiku – přináší pocit vnitřní pohody, spokojenosti a naplnění.

Tuto masáž provádíme za použití speciální svíčky HARMONY®

Jedinečnost masážní svíčky HARMONY® spočívá ve výběru kvalitních přírodních produktů pocházejících z jižní Francie. Kompozice sojového oleje, včelího vosku bez parafínů, přírodních parfémů a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii.

Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená.

V našem studiu používáme aroma Japonský lotos - symbol léta a čistoty, má výrazné antioxidační a omlazující účinky, či vůni Jasmínu- s relaxačním účinkem a s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku.

Masážní svíčky HARMONY® patří k nejkvalitnějším svíčkám, které moderní salony krásy, wellness centra a masážní studia mohou nabídnout.

RELAXAČNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Aromaterapeutická masáž využívá léčivých účinků doteku v kombinaci s kvalitními éterickými oleji, které jsou získané z léčivých rostlin. Slouží k upevnění tělesného i duševního zdraví, pomáhá k osvěžení a rychlejšímu odstranění únavy, zkvalitňuje regeneraci po práci či jiné zátěži, přispívá k celkovému lepšímu vzhledu člověka, zpomaluje vznik příznaků stárnutí organismu. Při této masáži dochází k hlubokému uvolnění a aktivaci procesu samoléčení organismu. Dotek je lehký, relaxační, tak, aby došlo k hlubokému uvolnění klienta

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o jednoduchou masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání, které jsme si za náš život nasbírali z léků, životního prostředí ale i potravin. Navíc přes reflexní zóny můžete touto masáží příznivě ovlivňovat i jiné orgány. Má skvělé účinky nejen na pleť, ale celkově revitalizuje organismus.

Je vhodná:

Při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Klasické způsoby čištění organismu našemu tělu už nestačí. Zbývá mu pak pouze vylučování náhradními cestami, na něž se již díváme jako na projevy chorob: např. chronickou rýmou, sennou rýmou, záněty vedlejších nosních dutin, záněty kloubů, kožními vyrážkami, pupínky, ekzémy, astmatem, revmatismem, chorobami střev, infekcemi močových cest, svalovými bolestmi atd. pro pročištění organismu doporučujeme 1x měsíčně

HOT STONES / MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Tato královna mezi relaxačními masážemi je nejen nezapomenutelným uvolňujícím zážitkem, nýbrž i výborným prostředkem proti pocitu svalového napětí a emočního stresu. Přijďte zakusit kouzlo horkých lávových kamenů, pocházejících z úpatí hawaiských sopek, vůni exotických květin, mísících se ve vonných olejích a dokonale uvolňujících, plynulých a vláčných tahů, které Vás odprostí od denních starostí, prohřejí v chladných dnech a dopřejí Vašemu tělu i mysli neskutečný tělesný i duševní odpočinek.
Masáž pomáhá při bolestech kloubů, reguluje trávení, zrychluje metabolismus, odplavuje škodliviny z těla a tím napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Tímto vlivem působí lávové kameny také proti celulitidě.

Účinky masáže

 • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • Hluboce relaxuje a harmonizuje
 • Postupně prohřívá celé tělo
 • Pomáhá detoxikaci organismu
 • Vyrovnává energii v těle

Při všech našich masážích, v případě zájmu Vás ZDARMA harmovizujeme vesmírnou energií REIKY.

MASÁŽ S REIKI

Reiky harmonizuje energetické toky v organismu a vytváří tak předpoklady k jeho sebe uzdravení pomocí přirozených léčebných sil. Reiki je velmi šetrná metoda práce s univerzální životní energií. Reiki se aplikuje pomocí přikládání rukou přímo na nemocná místa organismu kde se vyskytuje bolest nebo je zde jiné poškození. 

© 2011 www.magnoliakh.cz