ZMĚŇTE SVŮJ VZHLED - ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT!

Lidé si již v dávných časech barvili obličeje, ruce i celá těla s vírou, že se zalíbí bohům a odvrátí tak nepřízeň osudu a stejně tak v dnešní době toužíme po lepším vzhledu a snažíme se zlepšovat svou image s vírou, že se zalíbí našim protějškům a zlepší náš osobní život.


Denní líčení:

Denní líčení je lehký, přirozený make-up k oživení a harmonizaci image osobnosti, udělá z Vás bytost svěží a upravenou.

Denní líčení musí být jemné, decentní a přitom příjemně zvýrazňující přednosti daného obličeje. Základem je vždy lehký make-up, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti, také funkci ochrannou. Oči by měly vypadat příjemně prosvětlené a zvýrazněné.

Provádí se za denního světla a mělo by korespondovat s typem člověka. Nepřetvářet jeho identitu, ale vycházet z něho samotného. Líčení by mělo ladit s doplňky, oblečením a typem člověka.

Denní líčení má za úkol zvýraznit jen přirozenou krásu.

Večerní (slavnostní) make up:

Plesy, firemní a jiné večírky jsou vždy událostí, na které chce každá žena zazářit. Večerní líčení se liší od toho denního intenzitou, nápadnějšími tóny které ještě více prohloubí a zvýrazní Váš pohled, ale i náročností.

Zatímco v denním líčení se nehodí experimenty, ve večerním líčení můžete popustit uzdu fantazie a trochu se odvázat. Můžeme si dovolit dokonce i různé třpytky nebo umělé řasy, které vytvoří svůdnější pohled.

Nepřekonanou klasikou je však kouřové líčení očí, jsou pak jako brilianty, jsou nadčasové a nikdy se neonosí.

Svatební make-up:

Ve svatební den touží být každá žena tou nejkrásnější a my Vám k tomu pomůžeme.

Ke každé ženě se hodí jiný styl make-upu. Záleží na vašem vzhledu, stylu šatů i svatby. Jestliže jste křehká žena, která touží po romantické svatbě, bude váš make-up jemnější než pro odvážnou, moderní ženu s elegantním stylem.

Svatební make-up musí splňovat kritéria, kterých běžným make-upem nelze dosáhnout. Znamená spojení denního a slavnostního líčení, které bude maximálně odolné. Přestože se nevěsta musí cítit přirozeně a neměla by o svém make-upu vědět, je zapotřebí, aby byl dostatečně výrazný pro fotografii či video. Málo která nevěsta se ubrání slzám štěstí a dojetí, a proto je nutné, aby byl make-up schopen odolat i těmto vlivům.

Před samotným svatebním líčením je vhodné domluvit se na zkoušce make-upu. Tuto zkoušku doporučuji cca 2 týdny před termínem svatby. Jelikož make-up musí zapadat do celkového pojetí svatby, je nutné před zkouškou vědět, jaké budete mít šaty, jak bude oblečen ženich (odstín obleku) a jak bude vypadat kytice. Ideálně přijít na zkoušku s fotografiemi pro jasnější představu. Na zkoušce pak probereme Vaše představy o svatebním make-upu, vybereme vhodné odstíny a intenzitu barev tak, abyste byla spokojená.

Senior make-up:

I zralá žena, může vypadat krásně a upraveně. Líčením potlačím Vaše vrásky a poradím jaké barvy a typy líčení jsou pro Vás vhodné. 

© 2011 www.magnoliakh.cz